با دهگردی بیشتر آشنا بشوید


دهگردی وب سایت رزرو آنلاین خانه های روستایی و اقامتگاه های بومگردی است که از سال 1394 فعالیت خود را در استان گلستان شروع کرده و در سال 1397 به سه استان شمالی کشور (گلستان،مازندران،گیلان) و استان سمنان دامنه ی فعالیت خود را توسعه داده است.

دهگردی با هدف ارتقاء و توسعه فرهنگ اقامت در نقاط بکر و فرهنگ سازی در خصوص گردشگری مسئولانه و اجتماع محور فعالیت خود را شروع کرده و تاکنون در این زمینه فعالیت های آموزشی خصوصی با روستاییان و همچنین فرهنگ سازی به گردشگران موفق بوده است. دهگردی از طریق وب سایت و کار در فضای مجازی فعالیت می کند و از طریق انتشار عکس ها و پوسترهای جذاب همراه با متون اختصاصی در مورد هر جاذبه یا روستا گردشگران را ترغیب می کند تا از فضاهای بکر روستایی دیدن کنند و در خانه های مردم روستا اقامت کنند.

این مجموعه می کوشد تا از تمام توان جامعه محلی در بحث خدمات گردشگری استفاده نماید و در حقیقت سرمایه ی گردشگری را به طور متوازن بین جامعه محلی پخش نماید. ما معتقدیم اقامت و ارتباط با جوامع محلی در روستاها به تنهایی میتواند بعنوان جاذبه ای بکر برای گردشگران آرامش و آسایش تولید کند و اقتصاد جوامع محلی از این راه تامین شود.

روستا و روستایی بعنوان قطب اصلی تولید می تواند سرمایه آفرینی کند ، می تواند توریست خارجی را جذب و به آن خدمات با ارزش افزوده ارائه دهد و در این راه نیازمند بازاریابی منسجم و فرهنگ سازی دقیق می باشد که دهگردی به خوبی از پس این کار بر آمده و خواهد آمد

با ما در ارتباط باشید

ما در دهگردی همواره در تلاش هستیم تا با ارتباطی مستقیم با شما عزیزان، بهترین عملکرد و سرویس‌دهی را برای شما داشته باشیم.

پس لطفا با ما در ارتباط باشید، منتظر شندیدن صدای گرم شما هستیم.

دفتر مرکزی
گلستان، علی‌آبادکتول، خیابان هنرستان، نبش فرخی، مجتمع تجاری هیرکان
01734240649
info@dehgardi.com